marka ve patent tescili antalya

Hakkimizda

Ilke Marka ve Patent Tescil Ofisi, Fikri ve Sinai Mülkiyet Haklari konusunda hizmet vermek amaciyla kurulmus bir vekillik firmasidir. Firmamizin faaliyet alanlari patent, marka, tasarim mevzuati çerçevesinde ön arastirma, basvuru, tescil ve tescil sonrasi islemler ile birlikte hukuksal konularda gerek dava öncesi, gerek dava sonrasi hizmetler üzerinedir. Arastirma ve tescil edilebilirlik degerlendirmesii, basvuru sürecinin ilk asamasinda verdigimiz hizmettir. Tescil sonrasi takip ve tescilli haklar üzerinde meydana gelebilecek degisikliklerle ilgili olarak da genis bir hizmet yelpazesi sunmaktayiz.

Vizyonumuz

Sahip oldugumuz degerlerden ödün vermeden, lider firmalar arasinda yer almak, ulusal ve uluslararasi arenada en etkili sinai mülkiyet danismanligi firmalarindan biri olmaktir.

Misyonumuz

Fikri ve Sinai Mülkiyet Haklari'ni insanlarin, hatta ülkelerin geliserek ilerlemelerinin en önemli unsurlarindan biri olarak görüyoruz. Buradan hareketle amacimiz; Fikri ve Sinai Haklar konusunda gerekli bilincin yayginlastirilmasini saglamak ve her zaman beklentilerin üzerine çikarak müsterilerimiz ve baglantili oldugumuz diger tüm kisiler/kuruluslar için en üst düzeyde katma deger yaratmaktir. Son yillarda önemli gelismeler gösterse de tescil sistemi hala tüm girisimciler nezdinde bilinir olamamistir. Birçok bulus sahibi ya yeterli korunacagina inanmayarak, ya bulusunun patent verilmeye deger olmadigini düsündügünden, ya da bu konudan hiç haberdar olmadigi için tescile basvurmamaktadir. Bu noktada Türk Patent Enstitüsü nezdinde vekalet islevi gören bir özel sirket olan biz ve bizim gibi diger patent ofisleri dernek, vakif gibi olusumlarda seminerler veya firmalarda bilgilendirme toplantilari ile konu hakkinda bilgilendirmeler yapmakta ve ihtiyacin varligini belirleyip korunmanin yollarini göstererek gerekli görüldügünde tescil islemini gerçeklestirip korumayi saglamaktadir.

antalya marka tescili